SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Man urgjendd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
6.90
Viti :
1985
Ekstra :
Hidraulik
ID e produktit :
19472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Man 6.90 miller-kiper regjistrimi i skaduar
Informata rreth publikuesit
Erjon
Istog
Istog [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »