SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen DS3 1.6i 16V
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:22
Lloji :
Citroen DS
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
107,946
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
194744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet;Citroen DS3 1.6,16V Benzin.i sa po ardhen nga zvicra ne gjendj te mir ;Adresa Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ammar
Gjilan
+38344460007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »