SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv polo 1.6 Automatik 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
186,474
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
194745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shum ne gjendje te mir. Eshte me dogan. Homologim. Esh prejardhja e zvicrresh. Per kilometra ka garancjon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044287682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »