SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730 DIZEL AUTOMATIK-TIPTRONIK
Çmimi :
€22,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '19
Lloji :
BMW 730
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
194750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*** BMW 730 DIZEL ME DOGANE AUTOMATIK-TIPTRONIK ( 1VIT RKS ) FULL-EXTRA

OPSIONE: Klimatronik dy zonale, Automatik-tiptronik, kamer, komandat ne timon,
karrikat lekur, karrikat me ngrohje, START/STOP.
karrikat elektrike, senzora te parkingut para dhe mbrapa, 2 çelesa, dyert me vakum,
dritat LED para dhe mbrapa, dritat BIXENON, intelligent light system, sensor shiu
bordkompjuter, tempomat , navigacion GPS, radio CD DVD USB ,
Abs, Esp, Airbag, Dritaret elektrike, gomat e reja, full extra, MUNDESI NDRRIMI.

Kontakt:
tel: 044576663
viber: +38344576663
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »