SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2.7 TDI
Çmimi :
€13,100.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,065
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
194760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a4
2.7 tdi
2009
210mij Km
Automatik
Regjistrimi i parë ne Rks e ardhur nga ch
8 muaj regjistrim
Ne gjendje shum te mir
Per me shum info / 049 655 622
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »