SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet WV Passat 1.9 tdi i thjesht
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
194764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 1.9 tdi i thjesht ne gjendje perfekte esht gjysme klimatronik AC VITI I PRODHIMIT 1998 regjistrim edhe 11 muj .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
049622596
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »