SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,500
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2011
ID e produktit :
194768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Që Tani mund ta vizitoni Auto Sallon ANESI Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti 27/09/2011 Km 105500 te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne 38344828753 38345602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj - Ferizaj Auto Sallon ANESI I SAPO DOGANUAR PREJARDHJA NGA FRANCA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Anesi
Ferizaj
044828763
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »