SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.4 hdi 70Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,250
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
ID e produktit :
194773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mund ta vizitoni Qe tani te Auto Sallon ANESI Peugeot 207 1.4 Hdi 70PS Viti /2009 183250km te GARANTIRA Full opcion Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +37745602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj - Ferizaj Auto Sallon ANESI I SAPO DOGANUAR PREJARDHJA NGA FRANCA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Anesi
Ferizaj
044828763
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »