SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5 Dci 85Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,800
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2009
ID e produktit :
194779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mund ta vizitoni te qe tani Te #AUTO SALLON ANESI#Renault Clio 1.5 DCI Viti i prodhimit 2009 159800 km te GARANTUARA Ngjyr hiri metalike Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd, Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , Drita kristal , etj Ne gjendje jasht zakonisht te mir Per me shum info na kontaktoni ne +38344828753 +38345602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj - Ferizaj Auto Sallon ANESI PREJARDHJA NGA FRANCA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Anesi
Ferizaj
044828763
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »