SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz B 180 cdi automatik
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:19
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,341
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
194792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura
-Tipi:Mercedes Benz B 180
-Motorri 2.0
-Automatik
-Sensor te shiut
-Drita me llupe
-Xenon
-Climatronik
-Karrika me nxemje
-Navi/Radio/CD Player
-Alu-Fellne 16* Mercedes
-Goma te reja te veres
-Rks
-Serivset e kryne
-Liber te servisit(km te garantune)
-2 Qelsa
-Hipotek nuk eshte
-Ne Gjendje teknike perfekte
-Gjithqka funksionale
-Shume ne gjendje te mire
-Shume e paqt si mrena ashtu dhe jasht
Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »