SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC BLUTEC VITI 2010
Çmimi :
€15,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor
Lloji :
Mercedes ML 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,828
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2010
ID e produktit :
194799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♧ MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC
♧ MODELI SPORT EDITION FACE LIFT
♧ AUTOMATIK - TIPTRONIC 7 G
♧ SERVISIN KOMPLET TE KRYER
♧ I SERVISUAR GJITH ME RREGULL
♧ KAMERA FUNKSIONALE
♧ LLEDA PARA MBRAPA MOD 2013
♧ NAVI XENON BIG XENON TEMPOMAT
♧ NAVIGACION - DVD- 6CD - AUX - KAMER
♧ 4 GOMAT E REJA TE VENDOSURA 05. 2018
♧ KARRIKAT LIKUR ME NXEMJE TELEKOMAND
♧ PANARAM FUNKSIONALE
♧ POSEDON XHAMAT E ERRESUAR NGA PRODHUSI
♧ SHPEJSI NE VOLLAN 7 G
♧ VETEM NJE PRONAR NGA FABRIKA ME GARANC
♧ SHUM I RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT
♧ ☎️ 044-360-932 ☎️ 049-797-767 📞 + VIBER
♧ QMIMI 15900
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »