SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 2.0 D AUTOMATIK S DRIVE RKS VITI 2012
Çmimi :
€12,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor
Lloji :
BMW X1
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,828
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
194805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
● BMW X1 2.0 DIZEL SDRIVE ● AUTOMATIK - TITRONIC ● I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR ● SERVISIN KOMPLET TE KRYER ● TE GJITH SERVISAT E KRYER ● VITI I PRODHIMIT 12.2011 MODEL 2012 ● E VOZITUR VETEM NJE PRONAR ● SHUM E MIRMBAJTUR SI BRENDA DHE JASHT ● NGJYRA E BARDH PERLATO NGA FABRIKA ● MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI ● ☎️ 044-360-932 ☎️ 049-797-767 📞 + viber ● QMIMI 12900 EUROPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »