SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2*S-LINE MATRIX SLINE 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
194809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport ,timonin me ngrohje , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset gjysem likur S-line , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport , i hapur lart shiber ,
navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,KAMER ,zerimin BOSS audio ,amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC,
mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT) ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST ,senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »