SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2006 Iveco
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '18
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125
Viti :
2006
ID e produktit :
194811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion Iveco i vitit 2006
Me ngjyre te kuqe dhe gri me pamje te bukur
Informata rreth publikuesit
Hamez
New York, New York
Kukes [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »