SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '13
Lloji :
Mercedes Golf
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
19484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te mir pune ka xhama elektronik,centrall,abs,airbe ndrrimi i mundshem
Informata rreth publikuesit
Barcelona
Klina
Klina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »