SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat comfortline 1.8TSI Turbo me 2 tkuqe
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
ID e produktit :
194844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet , e ardhur nga luksemburgu , 6 shpjtesi 7l/100 per me shum kontakto: 044917009

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
iQendrim
+37744917009
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »