SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 1.9 TDI, 6 Shpejtesi, KLIMATRONIC
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '18
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
194864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes GOLF 4 1.9 T(DI)-tKuqe, Viti 2001 Model i 2002, 85 KW-115 PS. Manual 6 Shpejtesi. Golfi eshte FULL Extra, Posedon Klimatronic ABS, ESP, TEMPOMAT, Bordcomputer, XHAMA elektronik,pasqyre elektronike, karrige me nxemje, Fellne Alumini 17-she, Goma te reja. REGJISTRIM RKS deri Janar 2019. Vetura eshte ne gjendje Shume Te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044 589304
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »