SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI 2011 Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,173
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
194867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0TDI viti 2011 Automatik DSG,klimatronik2 zonale,komanda ne timon,navigacion,aux,seria hightline 103kw 140 ps,erj etj per me shume 049 377 218

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Prishtinë
049377218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »