SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter peugeot
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,850
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2006
ID e produktit :
194870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes skuterin peugeot 49 cc dhe një mini skuter për fëmijë nr kontaktues +37745359058

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shipron
Muradem
0041794107102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »