SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2008 Posaardhur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:28
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
136
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
194871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opell Astra 1.7CDTI Diesel 2008 posaardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir , 136mi Km te kaluara te garantura mund te vertetohet ne qdo servis te autorizuar ,Vetura eshte shum e paster dhe e ruajtur si mbrenda ashtu edhe nga jasht posedon : KlimaTronik ,Bordkompjuter , TEMPOMAT , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Komanda ne Timon Funksionale , ESP , ABS , Airbag , Dritare Color Fabrikisht ,Pasqyret Elektronike dhe me Nxemje , Centrall , Alufellne , Hapje nga lart me dirigjues , Alarm ,Kilometrat e Garantuara me Liber Servisi , Dy Qelsa , Vetura eshte ne gjendje shum te mir Perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan .
TEL 045-214-470Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agnesi
Podujevë
045214470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »