SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Audi Q5 2.0TDI S-tronic
Çmimi :
€17,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:53
Lloji :
Audi Q5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
194875
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Audi Q5 2.0TDI S-tronic
Viti 2010
Automatik
Panoram
Quattro
Navigacion
Klimatronik
Ulse me nxemje
Led para dhe mbrapa
Xenon BiXenon
Senzor parkimi
Liber servisi 2 qelsa
Gjendja shum e mir

🇨🇭Me Dogan te pagune

đź“ž044771777
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Magjistrale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »