SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw golf 5 united 2,0 tdi 103 kW viti 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:27
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
194876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 i sapo ardhur nga gjermania viti 12.2008. 2,0 tdi 103 kW vetura posedon klimatronik abs esp pulla ne timon shiber senzora parkimi ka radio me taqq. Osht me kamer mrapa tempomat full ekstra .. 044 602 346. Me dogan homologim te paguar.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
044 904 102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »