SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kadjar 1.5 DCI 110hp EDC
Çmimi :
€22,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Lloji :
Renault Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2016
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
28000 km te kaluara, eshte i blere ne Nentor 2016. Kryesisht eshte perdor ne rruge te gjata. Vetura ndodhet te Auto MITA per shikim dhe test drive.

Karakteristikat:
Kadjar 1.5cc ENERGY dCi 110 kuaj fuqi
4.6l ne 100 kilometra (mesatarja duke perfshire vozitjet ne qytet eshte 5.5l)
Alarmi i tejkalimit të shpejtësisë me identifikues të shenjave të trafikut
Ngjyra e hirtë "Titanium" (PE)
Dritat Full LED Pure Vision
Panorama
Zerimi BOSE - fantastik
Sistemi i navigacionit, R-Link me madhesi te ekranit 7" me prekje
Kartografia e Evropës
Seria "Radio Bose Energy Efficient"
Qasje me Internet
Pasqyrat anësore të elektrikisht të palueshme, me ngjyrë të zezë të shkëlqyer
Sistemi i mbylljes qendrore – Kartela Renault "pa duar", inteligjente (mbyllet automatikisht)
Senzor i reshjeve dhe ndezje automatike e dritave (edhe dritat e gjata ndizen automatik)
Klimatizim elektronik - 2-zonal automatik senzor për temperaturën e brendshme
Parkimi “pa duar” – automatik
Paralajmërimi për këndin e vdekur
Sistemi aktiv i frenimit emergjent (frenon automatikisht ne rast reziku)
Timoni i mbështjellur me lekurë "NAPPA"
Bandazhe (fellne) alumini 19’’
527 litra hapesire ne bagazh
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »