SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V 2004
Çmimi fillestar :
€5,700.00
Ju kurseni :
€200.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€5,500.00 Çmimi rritet në €5,700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
257,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
194886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf V 2004 105 Hp

Senzora mbrapa ( te montuara)

Drita automatike

Manual 5 shpejtesi

Serviset e kryera me rregull

Radio Golf 7 ( AUX,USB,SD CARD,MIRROR LINK,BLUETOOTH,CD,TEL.

Instument tabela e BARDHE.

Per me shum info ne nr: 049-834-934 ( viber, whatsapp).

Qmimi i diskutushem.
.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Deçan
049834934
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »