SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Sport Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:22
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Sport Automatik 103kW (140ps) ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, me Dogane dhe Homologim te paguar i sapoardhur nga Zvicra.
- Automatik
- Klimatronik
- Bord Kompjuter
- Timon Multifunksional
- Tempomat
- Panoram
- Liber Servisi (km te garantuara)
- Drita Xenon
- 2 qelesa
- Karriga me nxemje
- Karrig elektrike
- Xhama me rryme
- Xhama kolor fabrikisht
- Senzor Shiu
- Fellne alumini VW goma te mira
Etj...
Informata rreth publikuesit
Auto Lori
Ferizaj
045466644
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »