SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel corsen 1.5 dizell
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
1998
ID e produktit :
194923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsen ne gjendje t rregullt, 1.5 dizell,viti i prodhimit 1998,kilometrazha 200.000 tel. +38344168196

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Fushë Kosovë
044168196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »