SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Aclass 170 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:28
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2005
ID e produktit :
194928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes Aclas 170cdi viti 2005 me tabela Rks vetura esht ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni ne 044998994

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
//AutoXhevda🚘//
Prishtinë
044-998994
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »