SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '18
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
195055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 Tdi 6 Shpejtsi 2.0 �Viti I prodhimit 2010 �Ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht. �Shum ekonomik.Tel:045 612590

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »