SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura hyundai2005
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '18
Lloji :
Hyundai Santa Fe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
195102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura hyundai i vitit 2005 ne kosov ka ardhur 00km eshte 2.0 diesel 4x4 me te gjitha serviset e kryera , i ka 180000km te bera , ka klimen funksionale si dhe gjamat elektronik , sistemin e mbylljes se dyerve ne qeles . Ne bagazh ka hapesire shume te madhe si dhe ka ca vende per te vendosur qfare te deshironi etj... per me shum informacione kontaktoni ne mesenger ose ne numrin telefonik 045-886-972

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »