SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes w211 E class 240
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '18
Lloji :
Mercedes 240
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
227
Motori (kubik) :
2.60
Viti :
2002
ID e produktit :
195192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 240.
Motorr 2.6 V6 ( V motorr)
Viti 2003
Serviset e kryera me rregull.
Gjendja e vetures fenomenale.
Veture e mirmbajtur dhe shum e paster si brenda ashtu edhe jasht.
Mundesi ndrrimi.

Viber +38344451000
+38344889860
Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »