SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 viti 2007
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
195265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 viti i prodhimit 2007.Vetura posedon:nxemje ne karrika,xhama elektronik,xhama color,fellne me goma te reja te veres etj...Vetura eshte ne gjendje perfekte e ruajtur dhe nuk ka nevoj per investime.Pres bleres serioz.Tel:044777769. 049636644

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »