SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a6 quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
195267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 3.0 Quattro 248ps.Viti i prodhimit 2012. Vetura ka gjithsej 221000km te garantuara me liber te servisit.Vetura posedon:lleda para dhe mbrapa,xenon biggxenon,karrika me nxemje,karrika lekur,xhama ti nxier fabrikisht,perde mbrapa,senzora parkingu para dhe mbrapa,klima 4zonale,sistemin start/stop,sistemin distanc kontroll,timon multifunksional.Vetura eshte e ardhur nga Gjermania dhe eshte ne gjendje perfekte, pres bleres serioz. Tel:049322203

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »