SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golfi 3.1.9 TDi (i) te kuqe 1997
Çmimi :
€4.50
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
195275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 1.9 TDI (I) kuqe ne gjendje shum te mire teknike motor teper te mire as nje gram vaj nuk e shpenzon. Viti i prodhimit eshte 1997 ju ka nderru rrypi dhembezore me komplet setin si shkon. Vetura ka keto opsione: klime funksionale dhe ftohe teper mire, abs, 2× air amortizerat gasni bag, centralle etj. Regjistrimi i daten 06:12:18perkthimi behet mbrenda dites eshte i garantuar ne dokumenta as hipoteke nuk eshte.ndrrim nuk bajm

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »