SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X3 3.0
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
19533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
rigjistrim deri ne janare 2014

posedon 3 qelsa origjinal te vete
Ulset jan te Lekures
Ka Navigacion Original BMW
KLIMATRONIK,(automatike klimen)
komanda ne timon ,timoni
ka......
ABS,
AIRBAG,
4 XHAMAT ME RRYM,
ESP,
TEMPOMAT
SENZOR TE SHIJUT,
SENZOR PARKINGUT PARA DHE MRAPA,
FELLNE
NDRUSI I SHPEJTSIVE AUTOMATIC 4X4, TIP TRONIK ,SPORTE.
DRITAT KSENON, KA DRITAT E MJEGULLES PARA DHE MBRAPA

Ka dy Monitor mbrapa me dy DVD,
te cilat munde te shikohen veqe e veqe jan:Dvd,mp3.mp4.cd,radio,es-card. play stejshen per femije ............po ashtu ka edhe magacini me 6 cd +1cd

Serviset i ka te bera me rregulle bosedon edhe libren e servisit te bmw.

TEL;;044-279763 ,045-540682,
Informata rreth publikuesit
bmw
Gjilan
044279763
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »