SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '18
Lloji :
BMW 750LD
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
195410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtet Bmw 750 Vetura gjindet në Gjermani dhe pas një muaji mund t gjeni në Mitrovicë Vetura osht në gjendje super te rregullt posedon Kamera l,Tv treguesin e km/h digital me ni fjal full extra.Vetura po adhtu kontrollin teknik dhe servisin e ka te kryer per dy vite , vetura ka 381 ps dhe mjaft e shpejt.Qmimi osht i diskutushum po ashtu me mundesi ndrrimi banes mundësisht në Mitrovicë apo ne Prishtin ju faleminderit per mikuptim.Kontaktoni në numrin:‭+49 151 11110514‬ ne veiber ose whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »