SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,324
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
195419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet OPEL ASTRA 1.7 CDTI (Ti) tkuqeViti prodhimit 2004Posedon:Rexhistrim deri me 22.01.2019Timon multifuksionalPulla ne vollanClimatronikGjama me rrymSenzora parkinguKarrika me nxemjeRadio cd Mp3BLuetoothNavigacionDrita Xenon robotikeNe gjendje te shkelqyer teknike dhe optikeBejm ndrrimrimNr per kontakt045 405 678044 615 925

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »