SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 – 2.0 TD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,344
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
195438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 – 2.0 TDI, 103 KW Viti i prodhimit 2010 ,E doganuar, e importuar nga Zvicrra me nje gjendje shume te mire mekanike dhe vizuele. Te kaluara 191344 KM me liber te servisave e garantuar, ne servisin e fundit vetura e ka te ndrruar edhe Rrypin dhembezor set me pomp uji ne kilometrin e 185263 me dat 07.11.2017

Opcionet – KlimaTronic, radio CD , senzora parking mbrapa, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Fellga alumini me goma te reja, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, Dy qelesa dhe liber servisimi etj.

Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Rehatia juaj, Knaqesija jone- Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »