SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Urgjentttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opel Vectra
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '18
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
195619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OPEL VECTRA 1.8 BENZIN/PLIN
VETURA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE DHE FIZIKE
POSEDON KLIM
AUTOMATIK
XHAMAT ME RRYM
BLLOKAD NE XHAMA
CHILD SAFE
ULSE TE REHATSHME
REGJISTRIM I SKADUAR
ME DENIM
SHITET URGJENT!!!!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »