SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
195687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf ësht ne Gjendje te rregull dhe i punuar ekstra motorrin e ka 2800 cc VR6 i punuar me pasion
Presum Blers Serjoz
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »