SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
195722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI, Viti i prodhimit 09.2009, Gjendja shume e mire mekanike dhe vizuele.
188200 KM I regjistruar per her te pare ne RKS 04.06.2018 deri 04.06.2019 Vetura ka te gjitha servisat e kryer Kaishin Dhembezor me dat 05.06.2018, ne kilometrin 187900, 2 vite garancion, si dhe vaj filtera 5W30, Shpenzime jashte zakonisht te vogla.
Opcionet – KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Fellga te bukura 16 me goma te reja, Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik etj.
Cmimi – Me marrveshje pa ndrrim
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »