SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VETURA OPEL CORSA 1.7 DIZEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '18
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
259,106
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
195724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel corsa 1.7 dizell, viti I prodhimit 2001 me regjistrim, vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe posedon klime, kilometrazha 259.106km.
Numri kontaktues: 044352184
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »