SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307, viti 2006
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '18
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
195740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Me te gjitha serviset e rregullta dhe liber servisi. Vetura ka dy pale goma te reja, te veres dhe te dimrit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »