SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Passat TDI - 2000 kubik 170ps. Automatic
Çmimi :
€7,250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
195743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet automobili Volkswagen Passat. Eshte 2000 kubik 170ps me nafte dhe dsg automatic. Killometrazha: 2530000 Vetura eshte ne gjendje te mire. Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin qe eshte dhene. Poashtu edhe ne Viber dhe Whatsapp. +38345355557 Wolkswagen passat fave passati pasat

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »