SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Forfour 1.3 Passion 2005
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '13
Lloji :
Smart Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
103,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
19582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çmimi: 5500 Euro

- NUK JEMI TE INTERESUAR PER NDERRIME

- I regjistruar ne RKS me 29.08.2013

- TEL: 049 222 851; 044 502 464; 044 27 24 23;

SMART Forfour 1.3 Passion (4 dyer)
Viti i prodhimit : 2005
Marshi: Automatik
Fuqia: 95 PS
Kilometra: 103 000 km
Harxhimet: miks 5.5 Litra

- ABS
- airbag
- ESP
- opsionet komplet ne timon
- tavani hapet ne 2 pozita (ne krah dhe komplet)
- dritaret elektrike
- mbyllje qendrore
- drita te mjegulles
- klime
- karriget e pasme levizin perpara/prapa (rritet/zvogelohet bagazhi sipas nevojes) + PALOHEN komplet
- rrypi i motorit eshte zingjiror (nuk ka nevoje te nderrohet)
- 2 pale goma te reja me 1 pale fellne
- servisi i kryer ne 98 900 km (vaji, filterat) + posedon librin e servisit te rregullt
- rrypi i alternatorit i nderruar ne 95 000 km
- vetura nuk eshte aksidentuar kurre
- importuar nga Zvicra
Informata rreth publikuesit
Pajazit
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »