SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasat 1.9 tdi74kw 101ps
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
195918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 1.9 tdi 74kw 101 ps ne gjebdje shum te mir tek dhe optike klimAbsCentral045891495 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »