SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
195928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje shume te mire. Ka liber servisi ne 8 vitet e fundit. Vetura shitet me dy pale goma te reja, te veres dhe te dimrit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »