SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 730d 2013 M-Performanc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '18
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
195975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 730d 2013 M-Performance FULL-EKSTRA
OPSIONE:
•Klimatronik dy zonale
•Komandat ne timon
•Karrikat lekur, karrikat me ngrohje,karrikat elektrike
•START/STOP.
•Senzora te parkingut para dhe mbrapa,
•2 çelesa, dyert me vakum,
dritat LED para dhe mbrapa, dritat Xenon,drita BiXenon
•intelligent light system, sensor shiu
•bordkompjuter, tempomat , navigacion GPS, radio CD DVD USB ,
•Abs, Esp, Airbag, Dritaret elektrike, gomat e reja, full extraPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »