SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220 2002 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
196023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E 220 2002 Facelift ( 2.2 D CDI )

RKS vlenë deri ne muajin GUSHT
Mercedesi eshte ne gjendje te rregullt .
Interiori eshte komplet rryp , matorri eshte model i CDI . . .
Posedon
KLIMË
ESP
Tempomat
BordComputer
Mbyllje me centrall
Karrika e shoferit masazher .
Karrikat mbrapa me mundesi levizje-ngritje per femije .
Eshte 6+Rshpejtesi .
4 goma te dimirit MICHELIN
ALU FELLGA 16
Teper i ruajtur , karaseri , matorr dhe interior te paster .
Shpenzime shume te vogla ( 2.2 economic )
Nuk eshte HIPOTEK BANKARE , perkthimi i automjetit mund te behet menjehere tek NOTERI
Cmimi eshte i diskutushem .

Ju mimirepresim ne 049 452 031 ( ose Viber +4176 213 84 77 )
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »