SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 - 2008- 2.0 ( 170 PS )
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
196035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 SLINE , viti prodhimit Maj 2008, 2.0 Disel, (170 PS) Tempomat, senzora parkimi, senzora shiu, pasqyret me nxemje, AUX, 2 qelsa origjinal. Vetura eshte e sapo ardhur nga Zvicra ,doganen dhe homologimin e kryer , i regjistruar per her te pare ne RKS me date 04.06.2018. 1 VIT I PLOTE REGJISTRIM. Me liber servisi, Gomat e veres dhe dimrit 2017 Pirellii . Fellne origjinal me vule nga Audi Vetura eshte sport Sline me 170 PS. Servisin komplet te kryer, me liber servisi! E ruajtur dhe nuk eshte pire duhan ne te! Tel.: +38344868077 Viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »