SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw Phaeton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Phaeton
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
196110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Phaeton 2012 me 178.000 km me liber servisi ne gjendje perfekte teknike dhe optike cmimi i diskutushem bej ndrrim.+38349477177

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »